Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Bosch Servisi - 0 (312) 514 4 777

Ankara ‘nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Bosch marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Ankara teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Bosch marka bir cihazınız mı var? Ankara Bosch servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Bosch cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Bosch marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Bosch marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Uzun yıllardan beri Ankara’nın çeşitli ilçe ve mahallelerine servis, onarım ve bakım hizmeti veren Ankara teknik servis; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi her türlü beyaz eşya hizmetlerini vermektedir. Ankara Beyaz Eşya servisi hizmetimizden yaralanmak isteyen müşterilerimiz 7 gün 24 saat firmamızı arayarak cihazları için servis talebinde bulunabilmektedir. Teknik servis sonrası değiştirdiğimiz parçalar markanın kendi orijinal parçası olmakla beraber, firmamız bu parçalar için 1 yıl süreyle garanti vermektedir.

Ekonomik çözümler sağlayan teknik servis firmamız, siz değerli müşterilerimizin bütçelerine katkıda bulunarak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Keçiören Arçelik ve Bosch servisi gibi hizmet bölgeleri olan firmamızın beyaz eşya servisi kapsamında hizmet verdiği markalar ise şu şekildedir:

 • Arçelik beyaz eşya servisi
 • Beko beyaz eşya servisi
 • Bosch beyaz eşya servisi
 • Vestel beyaz eşya servisi
 • Siemens beyaz eşya servisi
 • Altus beyaz eşya servisi
 • Profilo beyaz eşya servisi
 • Ariston beyaz eşya servisi
 • Regal beyaz eşya servisi
 • İndesit beyaz eşya servisi

Evlerimizde bulunan beyaz eşyalarda, yanlış kullanımlara ya da başka nedenlere bağlı olarak belirli zaman sonra birtakım problemler meydana gelebilmektedir. Çayyolu Arçelik ve Bosch servisi gibi hizmet bölgeleri olan firmamızın Ankara beyaz eşya servisi hizmeti ile beyaz eşya arızalarını en kısa sürede gidermektedir.

Ankara Buzdolabı Servisi

Gıdaların muhafaza edilmesi için tüm evlerde yer alan buzdolapları, bir zaman sonra çeşitli arızalar gösterebilmektedir. Bu gibi arıza durumlarında en iyi hizmeti veren Ankara beyaz eşya servisi, Çankaya Arçelik ve Bosch servisi gibi çeşitli hizmet bölgelerinde sizlerin ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır.  Buzdolaplarında meydana gelen terleme, karlanma, akıtma, gıda çürütme, soğumama, ısı ayarının yapılmaması, kapağının kapanmaması veya koku oluşumu gibi çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir.

Altındağ Arçelik ve Bosch servisi hizmetini de verdiğimiz Ankara beyaz eşya servisi ağımız Ankara’nın belirli ilçe ve mahallerine buzdolabı tamiri, onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Evinizde arızalanan buzdolabınızı 1 yıllık garanti ile tamir ettirebilirsiniz. Alanında profesyonel ve deneyimli kadromuz ile kısa süre içerisinde sizlere servis bakım ve yedek parça servisi hizmetlerini sunmaktayız.

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

Bünyemizde barındırdığımız uzman personellerimiz ile karşılaştığınız beyaz eşya sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözmekle beraber Ankara beyaz eşya servisi olarak hizmetini verdiğimiz çamaşır makinesi servisi hizmeti ile çamaşır makinenizde meydana gelen su almama, deterjan almama, su boşaltmama, sıkmama, çok sesli çalışma gibi sorunların tespitini yaptıktan sonra en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Çamaşır makinenizin herhangi bir yedek parçasının arızalanması durumunda çeşitli problemler de beraberinde gelebilmektedir. Bu nedenle bu gibi parça arızası çamaşır makinesi ciddi boyutlarda zarar verebilmektedir. Yedek parça değişiminde uzman olan Ankara teknik servisimizin Ankara beyaz eşya servisi hizmeti ile ürününüzün markasının kendi orijinal parçalarını kullanmak olup 1 yıl garanti vermekteyiz. Yaşamkent Arçelik ve Bosch servisi gibi hizmet bölgelerine sahip olan Ankara teknik servis hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışma performansı gösterebilmesi için periyodik bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Bulaşık makinenizde bazı sebeplerden dolayı zaman içerisinde kireç, yap, kir ve mineral tortuları oluşabilmekte ve bunlar da makinenizin kullanım performansının ciddi anlamda önüne geçmektedir. Belirli aralıklarla yapılan bulaşık makinesi bakımları, cihazınızın çalışma performansını ve aktif çalışma ömrünü artırmaktadır. Siz de Ankara beyaz eşya servisi hizmetlerimizden yararlanarak bulaşık makinesi tamiri, onarım ve bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.