Çamaşır Makinesi Tamiri

Kirli çamaşırların temizlenmesi, çamaşır makinesinin olmadığı durumlarda ciddi bir emek harcanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi herhangi bir sorunun yaşanması durumunda çamaşır makinesi tamiri için servis arayışına girmektedir.

Her ev için en önemli ve en işlevsel eşyalar, beyaz eşyalar olmaktadır. Hayatı büyük oranda kolay hale getiren bu eşyalar ile yorucu yaşam içerisinde büyük bir rahatlık sağlanabilmektedir. Günümüzde, kişiye en fazla yarar sağlayan aletler arasında yer alan bu makineler, birçok farklı durumda az emekle çok verim alınabilmesini mümkün hale getirmektedir.

Dünyanın her yerinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi birçok farklı beyaz eşya kullanılmaktadır. Sağladıkları avantajlar ve hayat içerisindeki büyük önemleri sebebiyle sürekli geliştirilen beyaz eşyalar, her geçen gün daha sağlam hale gelmektedir. Buna karşın her üründe olabileceği gibi beyaz eşyalarda da kimi zaman arızalar meydana gelmektedir. Bu aletlerin bozulması durumunda en çok sorun çamaşır makinesi konusunda yaşanmaktadır.

Ankara en iyi çamaşır makinesi tamircisi

Ev işleri söz konusu olduğunda en önemli işleri gerçekleştiren aletlerin başında çamaşır makinesi gelmektedir. Havlu, kıyafet, çarşaf ve örtü gibi çamaşırların zaman ve emek harcamadan yıkanması, bu makine sayesinde mümkün hale gelmektedir. Evlerde çoğunlukla üstten kapaklı ve önden kapaklı olmak üzere iki tür çamaşır makinesi kullanılmaktadır.

Bunlar arasından ise önden kapaklı olanların çok daha sık bir şekilde tercih edildiği görülmektedir. Çamaşır makinesinin arızalanması durumunda çamaşırların zararlı kimyasalların bulunduğu ürünler ile elde yıkanması, cilde zarar vermenin yanında büyük bir vakit kaybına neden olmaktadır. Bu emek isteyen sıkıcı iş ile uğraşmamak için çamaşır makinesini özenle kullanmak önemlidir.

 Zamanın çok büyük bir değere sahip olduğu günümüzde hemen hemen her evde çamaşır makinesi bulunmaktadır. Köy ya da kent fark etmeksizin her eve girmiş olan bu makineler, son teknoloji ürünü ve dayanıklı olsalar da kimi zaman bozulabilmektedirler. Bu tür durumlarda, tecrübeli ve güvenilir kişiler tarafından makinenin tamir edilmesi önemlidir. Ankara’da çamaşır makinesini tamir ettirmek isteyen kişiler için firmamız, birçok farklı bölgede hizmet sunmaktadır:

 • Keçiören Arçelik ve Bosch Servisi
 • Mamak Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çankaya Arçelik ve Bosch Servisi
 • Altındağ Arçelik ve Bosch Servisi
 • Yaşamkent Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çayyolu Arçelik ve Bosch Servisi
 • Pursaklar Arçelik ve Bosch Servisi

 

1 yıl garantili çamaşır makinesi tamiri

Çamaşır makinesi tamirinin güvenilir olabilmesi için garanti konusuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Garanti imkanı sunmayan firmalar, çoğunlukla kaliteli hizmet sunmamakta ve meydana gelebilecek herhangi bir sorun için sorumluluk kabul etmemektedir. Ankara’nın hemen hemen her bölgesinde hizmet veren firmamız, çamaşır makinesi tamiri için en kaliteli orijinal ürünleri kullanmanın yanında 1 yıl garanti sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmaktadır. Bu sayede çamaşır makinesi ile ilgili tekrar bir problem yaşanması durumunda firmamız tarafından 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde tamir hizmeti verilmektedir.

7/24 Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makinesi, hiç beklenmedik bir anda bozulabilme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle belirli bir zaman diliminde değil her an ulaşılabilir özellikte olan teknik servisler önem kazanmaktadır. Ankara teknik servis denildiğinde özellikle çamaşır makinesi servisi konusunda fark yaratan firmamız, günün her saati ulaşılabilir olması bakımından büyük avantaj sağlamaktadır. Böylece çamaşır makinesinin tamiri için belirli bir süre boyunca teknik servise ulaşabilmek için beklemeye gerek kalmadan anında hizmete ulaşılabilmektedir.

Çamaşır makinenizde meydana gelen her türlü arızalarınız, uzman ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilir ve genellikle yerinde tamir edilir.

Hizmet verdiğimiz markalar arasında,

 • Arçelik çamaşır makinesi servisi
 • Beko çamaşır makinesi servisi
 • Siemens çamaşır makinesi servisi
 • Bosch çamaşır makinesi servisi
 • Vestel çamaşır makinesi servisi
 • Regal çamaşır makinesi servisi
 • İndesit çamaşır makinesi servisi
 • Altus çamaşır makinesi servisi
 • Profilo çamaşır makinesi servisi
 • Ariston çamaşır makinesi servisi

bulunmaktadır.

Tamir ve bakım hizmeti gerçekleştiren müşterilerimizden, servis ücreti alınmamaktadır. Tüm çamaşır makinelerinizin tamir işlemleri, %99 oranda yerinde gerçekleşmektedir. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilemeyen çamaşır makineleriniz, gerekli tamir işlemleri için atölyemize alınmaktadır. Bu da müşterilerimizin mağduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Tüm çamaşır makinesi servis hizmetlerimizde 1 yıl ücretsiz işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

çamaşır makinesi tamir servisinde görevli personelimizin tamamı, alanında eğitim almış uzman personellerden oluşmaktadır.

Haftanın 7 gün 24 saati, iletişim kısmında bulunan irtibat bilgilerimizden, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Genellikle servis hizmetlerimiz çağrı merkezimizi aradığınız gün içerisinde verilmektedir. Geç saatlerde alınan ihbarlara ise, ertesi gün istediğiniz zaman diliminde ziyaret edilerek hizmet verilmektedir.

Yapılan hizmet sonrasında memnuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir durumu, iletişim bölümünde bulunan irtibat bilgilerimizden bizlere iletebilirsiniz. Memnun olmadığınız durumlarda, bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız ve varolan sorunlarınızı çözebilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Yapılacak tüm geri dönüşleri bizim sizlere daha iyi hizmet verebilmemize olanak sağlayacaktır.