Bulaşık Makinesi Tamiri

Bozulması haline en fazla problem çıkan beyaz eşyalardan biri buzdolabıdır. Bu nedenle hızlı bir şekilde tamir ettirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde uzun süre boyunca bulaşıkları elde yıkamaya vakit harcamak gerekebilir. Bu sebepten ötürü buzdolabında arıza meydana gelen pek çok kişi bulaşık makinesi tamiri için teknik servis aramaktadır.

Günümüzde köy ya da şehir fark etmeksizin hemen hemen her evde beyaz eşyalar bulunmakta ve sürekli olarak kullanılmaktadır. Yaşamın daha konforlu hale gelmesini mümkün kılan bu eşyalar, birçok ev işinin çok kısa sürede çaba harcamadan yapılmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla az emek ile ve az zaman harcanması ile çok verim alınmasını sağlayan bu aletler herkes tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi pek çok farklı seçenekte beyaz eşya bulunmaktadır. Farklı özellikleri ve avantajları ile dikkat çeken bu ürünler, teknolojinin gelişmesi ile beraber sürekli olarak yenilenmekte ve sağlamlaştırılmaktadır. Durum böyle olsa da her eşyada olabileceği gibi beyaz eşyalarda da kimi zaman sorunlar meydana gelebilmektedir.

Ankara en iyi bulaşık makinesi tamircisi

Özellikle son yıllarda en çok kullanılan beyaz eşyaların başında bulaşık makinesi gelmektedir. Yemek yaparken ve yemek yerken tencere, çatal, bıçak, kaşık, tava, tabak gibi pek çok bulaşık çıkmaktadır. En çok da misafirlerin geldiği zamanlarda hazırlanan güzel yemekler için çok fazla kirli mutfak eşyası çıkmaktadır.

Bu tür durumlarda bulaşıkları elde yıkamak misafirler ile geçirilecek keyifli vaktin önünde büyük bir engel olmaktadır. Zamanın son derece önemli olduğu günümüzde, kimse bulaşıkları yıkamak için uzun vakitler harcamak istememektedir.

İş hayatının yorucu temposu ve ev işlerinin yoğunluğu arasında bulaşık makinesi kullanmamak ciddi bir yük haline gelmektedir.  Bu sebepten ötürü bulaşık makineleri herkes için büyük bir fayda sağlamaktadır.  Daha az miktarda su kullanılması ile tasarruf edilmesini de sağlayan bu makineler günden güne daha sağlam hale gelse de kimi zaman arızalanabilmektedir. Bu nedenle Ankara teknik servis seçenekleri arasından buzdolabı tamirine büyük bir talep olduğu görülmektedir.

Ankara’daki bulaşık makinesi tamircisi seçenekleri arasından orijinal ürünler kullanması, sürekli ulaşılabilir olması, uzman çalışanları ve uzun süreli garanti sunması bakımından firmamız ilgi toplamaktadır. Ankara’nın pek çok bölgesinde farklı seçenekler ile firmamız hizmet sunmaktadır:

 • Keçiören Arçelik ve Bosch Servisi
 • Mamak Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çankaya Arçelik ve Bosch Servisi
 • Altındağ Arçelik ve Bosch Servisi
 • Yaşamkent Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çayyolu Arçlik ve Bosch Servisi
 • Pursaklar Arçelik ve Bosch Servisi

1 yıl garantili bulaşık makinesi tamiri

Bulaşık makinesi tamiri için seçenekler değerlendirilirken garanti konusuna dikkat edilmelidir. Yapılan işin güvenilir olması için firmanın belli bir süre garanti veriyor olması gerekmektedir. Bu durumdan kaçınanların çalışmalarına güvenmek bir hayli zordur. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan firmamız orijinal ürünler ile yaptığı kaliteli tamire 1 yıllık garanti imkanı da sunmaktadır. Böylece bu süreç içerisinde bulaşık makinesinde tekrar bir sorun meydana gelmesi durumunda ücretsiz bir şekilde tamir sağlanabilmektedir.

7 gün 24 Saat Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Beyaz eşyalar en çok ihtiyaç duyulan anlarda birden bozulabilir. Bu durum bazen gecenin geç saatlerinde bile meydana gelebilmektedir. Dolayısıyla tamire ihtiyaç duyulan belirli bir saat söz konusu olmadığından her an ulaşılabilir bir tamir hizmeti fayda sağlamaktadır. Ankara teknik servis açısından kaliteli çalışmaları ile dikkat çeken firmamız, günün her saatinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Bu sayede Ankara’da bulaşık makinesi tamiri için servis arayışında olan kişiler için günün her saatinde firmamızın çalışanları hazır bir şekilde beklemektedir. Üst düzey nitelikte orijinal parçalar kullanılması, işinin ehli kişiler tarafından titizlikle çalışılması ve her an için ulaşılabilir olması bakımından firmamız Ankara’daki en iyi teknik servis seçeneği olarak öne çıkmaktadır.

Bulaşık Makinanızda meydana gelen her türlü arızalarınız, uzman ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilir ve genellikle yerinde tamir edilir.

Hizmet verdiğimiz markalar arasında,

 • Arçelik bulaşık makinası servisi
 • Beko bulaşık makinası servisi
 • Siemens bulaşık makinası servisi
 • Bosch bulaşık makinası servisi
 • Vestel bulaşık makinası servisi
 • Regal bulaşık makinası servisi
 • İndesit bulaşık makinası servisi
 • Altus bulaşık makinası servisi
 • Profilo bulaşık makinası servisi
 • Ariston bulaşık makinası servisi

bulunmaktadır.

Tamir ve bakım hizmeti gerçekleştiren müşterilerimizden, servis ücreti alınmamaktadır. Tüm bulaşık makinalarınızın tamir işlemleri, %99 oranda yerinde gerçekleşmektedir. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilemeyen bulaşık makinalarınız, gerekli tamir işlemleri için atölyemize alınmaktadır. Bu da müşterilerimizin mağduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Tüm bulaşık makinası servis hizmetlerimizde 1 yıl ücretsiz işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Bulaşık makinası tamir servisinde görevli personelimizin tamamı, alanında eğitim almış uzman personellerden oluşmaktadır.

Haftanın 7 gün 24 saati, iletişim kısmında bulunan irtibat bilgilerimizden, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Genellikle servis hizmetlerimiz çağrı merkezimizi aradığınız gün içerisinde verilmektedir. Geç saatlerde alınan ihbarlara ise, ertesi gün istediğiniz zaman diliminde ziyaret edilerek hizmet verilmektedir.

 • bulaşık makinası tamiri,
 • bulaşık makinası tamiri ankara,
 • bulaşık makinası tamiri fiyat,
 • bulaşık makinası tamiri nasıl yapılır,
 • bulaşık makinası tamiri ne kadar,
 • bulaşık makinası tamiri eryaman,
 • bulaşık makinası tamiri etimesgut,

Yapılan hizmet sonrasında memnuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir durumu, iletişim bölümünde bulunan irtibat bilgilerimizden bizlere iletebilirsiniz. Memnun olmadığınız durumlarda, bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız ve varolan sorunlarınızı çözebilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Yapılacak tüm geri dönüşleri bizim sizlere daha iyi hizmet verebilmemize olanak sağlayacaktır.