mamak arçelik servisi
Mamak Arçelik Servisi - 0 (312) 514 4 777

Mamak ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Arçelik marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Mamak teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Arçelik marka bir cihazınız mı var? Mamak Arçelik servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Arçelik cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Arçelik marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Arçelik marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi Arçelik çamaşır ve bulaşık makinası, buzdolabı ve derin dondurucu, televizyon, ocak ve fırın olmak üzere birçok Arçelik ürününe teknik servis hizmeti vermektedir. Ürünlerin modeli, yaşı veya durumu dahil hiçbir şart gözetmeksizin en iyi hizmeti veren ekiplerimiz ile Arçelik marka bahsi geçen bütün eşyalarınıza servis yapılmaktadır.

Ankara’nın tüm semtlerine hizmet götüren Garanti Teknik Servis olarak bizler her türlü beyaz eşya, televizyon, fırın ve ocak teknik servis işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ankara’daki her ilçede, hemen hemen bütün beyaz eşya markalarını içine alan geniş teknik servis ekibi sayesinde hem güvenilir hem de kaliteli bir hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız. Mamak’ta da sürekli olarak çalışan teknik servisimizle bütün Arçelik marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Tüm beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar kullanma şekillerine ve önerilen kullanım sürelerine göre arıza göstermeye başlarlar. Bu arızalar irili ufaklı, sürekli veya kısa süreli olabilir. Buna benzer durumalar eşyalarınızın ayarlarıyla oynamayarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda sizlere en kısa sürede hizmet sunacak ve belki de olabilecek, geri döndürülemez bir arızanın önüne geçmiş olacağız. Mamak 7/24 sizlere hizmet sunan Mamak Arçelik Servisi sitede bulabileceğiniz irtibat numaralarından her an ulaşılabilir durumdadır.

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik servisimizi aradığınız takdirde hangi ilçede ve mahallede olursanız en kısa sürede teknik ekiplerimiz verilen adrese ulaşırlar. İlgili ürünü inceledikten sonra yerinde çözebilecekleri bir arıza varsa o sırada çözüme ulaştırırlar. Aksi takdirde ürün Garanti Teknik Servis Atölyelerine alınır. Herhangi bir parça değişimi yapılması gerekiyorsa bu müşterinin rızasına göre yapılmaktadır. Mamak Arçelik Servisi değişim yapılabilen tüm parçaları Arçelik ürünlerinin orijinal parçaları olarak temin etmektedir ve değişimlerde orijinal parçaları kullanmaktadır. Teknik servis hizmeti sonrası onarımı yapılmış üründe 1 yıl içerinde değiştirilen parçadan kaynaklanan herhangi bir sorun veya arıza yaşanırsa onarım işlemi ücretsiz olarak servislerimizce karşılanmaktadır. Onarımı yapılan her üründe değişimi yapılan parçalarda 1 yıl Garanti Teknik Servis olarak garanti verilmektedir.

Teknik servisimiz onarım işlemlerinin yanında aynı zamanda bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Bakım hizmetinden yararlanarak beyaz eşyalarınızı ve diğer eşyalarınızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Bakım hizmeti eşyalarınızın temizliğini sağlamak ve olası bir gelecek arıza riskini önlemek amacıyla yapılmaktadır. Makinanızı periyodik olarak bakıma sokarak onu daha uzun zaman kullanmanıza imkân verir. Böylelikle uzun vadede siz karlı çıkmış olursunuz. Beyaz eşya teknik servisi konusunda uzman ekibiyle Garanti Teknik Servis çalışanlarımız her türlü beyaz eşya bakım ve onarımı yapmakta olup Ankara’nın her semtine hizmet götürmektedir.

Hizmet Kalitesi ve Ulaşım Kolaylığı

Ankara’nın Keçiören, Mamak, Çankaya, Altındağ, Yaşamkent, Çayyolu, Pursaklar dahil bütün semtlerine hizmet vermekteyiz.  Ankara beyaz eşya servisi olarak sadece Arçelik değil Bosch ve Beko gibi daha birçok markanın da teknik servisi ilgili ekiplerimizce sağlanmaktadır.

Garanti Teknik Servis, Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Müşterilerine kesintisiz iletişim imkânı sunmaktadır. Güvenilir ve şeffaf bir çalışma prensibine sahiptir. Herhangi bir durumda iletişime geçebileceğiniz telefon numarasını sitemizde bulabilirsiniz. Teknik servisimizi çağırdığınızda sağlınızı tehdit edecek herhangi bir durum yaşamamanız için ekiplerimiz Corona’ya gerekli eğitimlerden geçmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafından alınan bütün önlemler dikkatle uygulanmaktadır.

İletişim numaralarına sitemizden ulaşabileceğiniz teknik servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Teknik servise ihtiyaç duyduğunu her anda gün ve saat fark etmeksizin Google üzerinden Ankara teknik servis araması yaparak Garanti Teknik Servis’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.