Mamak Bosch Servisi - 0 (312) 514 4 777

Mamak ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Bosch marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Mamak teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Bosch marka bir cihazınız mı var? Mamak Bosch servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Bosch cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Bosch marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Bosch marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Mamak Bosch Servisi

İlkeli bir şekilde hareket eden ve kurulduğu andan itibaren oluşturduğu bu ilkeler ile hizmet faaliyetlerini sürdüren Mamak Bosh Servisi – Ankara Teknik Servis, yılların deneyimi ile nsanların teknolojik aletlerle ilgili yaşadığı problemleri çözmektedir. Günümüz dünyasında pek çok insanın yoğun bir şekilde bu teknolojik aletlerden en az birisini kullandığı bilinmektedir. Kullanılan bu ürünler, bir şekilde belli bir süre sonra bozulmaktadır. İnsanların hayatını kolaylaştıran bu ürünlerin bozulması, pek çok insanı derinden etkilemekte ve bir an önce sorunun çözülmesi gerekmektedir.

Bizler bu konuda destek vermek amacıyla yola çıkmış olup sizlerin profesyonel bir hizmet alabilmesi adına oluşturduğumuz güçlü ve kaliteli bir ekip ile sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu konuda, daha kurulduğumuz ilk andan itibaren çeşitli ilkeler oluşturduk ve bu ilkelerden hiçbir şart altında taviz vermeden sizlere en iyi hizmeti en hızlı bir şekilde sunmaktayız. Ankara’nın Mamak Bosch Servisi, Keçiören Bosch Servisi, Çankaya Bosch Servisi, Yaşamkent Bosch Servisi, Altındağ Bosch Servisi, Porsuklar Bosch Servisi ve Çayyolu Bosch Servisi ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Mamak Bosch Servisi Olarak Profesyonelliğin Adresi Olmaktayız

Mamak Bosch Servisi, müşterilerinin olumlu geri dönüşleri ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile sektördeki diğer firmalardan bir adım öne geçmiş bulunmaktadır. Verdiği hizmete güvenen firmamız, çeşitli markaların ürünleri özelinde hizmet vermektedir. Arçelik, Bosch gibi markaların ürünlerini tamir eden ve bunu %100 güvence altına alan firmamızın hizmet verdiği ürün çeşitleri ise şu şekildedir:

 • Ocak
 • Fırın
 • Çamaşır makinesi
 • Bozdolabı
 • Derin dondurucu
 • Bulaşık makinesi

Bu ürünler üzerinden günün her saati tamir hizmeti vermektedir.

Mamak Bosch Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetin Nitelikleri

Diğer pek çok marka gibi Bosch ürünlerini de tamir eden firmamız Ankara’nın Mamak ilçesinde faaliyetini sürdürmektedir. İlkeli bir şekilde hareket eden ve müşterilerine %100 garanti veren firmamızın verdiği hizmetin niteliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Mamak ilçesinde Bosch markasının ürünlerinden yukarıda sıraladıklarımız özelinde siz değerli müşterilerimiz adına hizmet vermekteyiz.
 • Günün her saati hizmet verdiğimiz için sizler istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve ürünlerinizin tamiri konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.
 • Bozulan ürünlerinizden tamiri evde mümkün olanları evinizde tamir etmekteyiz. Fakat daha büyük bir sıkıntısı olan ürünleri kendi atölyelerimize götürmekte ve tamirlerini atölyelerimizde yapmaktayız.
 • Bozulan ürünlerin tamiri için orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu orijinal parçaların da 1 yıl garantisi olduğu için bizim taktığımız parçalar üzerinden herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, 1 yıl boyunca sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Hizmet anlayışı kalite standartlarının üstünde yer alan servisimiz, sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözmek adına kendini programlamış bulunmaktadır. Bu sebeple yaşayacağınız herhangi bir problem için bizlerle dilediğiniz her saatte iletişime geçebilir ve sizlere destek olmamızı sağlayabilirsiniz.

Mamak Bosch Servisi Olarak Kaliteli Bir Ekip ile Hizmetinizdeyiz

İlkelerinden ödün vermeyen teknik servisimiz, kaliteli bir hizmet anlayışı ile günün her saati sizlere hizmet vermek adına kendini geliştirmiş olup sizlerin öneri, görüş ve isteklerinizi alabilmek adına güçlü bir iletişim ağı oluşturmuştur. Sitemiz üzerinde yer alan telefon numaraları ile bizlerle iletişime geçebilir ve bizlerden destek alabilirsiniz. Ayrıca yine site üzerinde yer alan e-posta adresimizi kullanarak bizlerle iletişim içinde olabilirsiniz. Müşteri odaklı bir şekilde çalışan ve bu konuda asla taviz vermeyen teknik servisimiz, sizlerin iyi bir hizmet alabilmesi aına faaliyete geçmiş bulunmaktadır.

Servis hizmetlerimizi, bizimle iletişime geçtiğiniz gün vermekte olup sizlerden aldığımız geri dönüşler ile konumumuzu sağlamlaştırmış bulunmaktayız. Ayrıca güçlü bir ekibin işlerin halledilmesi ve problemlerin çözülmesi konusunda oldukça önemli olduğunu bildiğimiz için ekibimizdeki her bir çalışanımızın işlerinde uzman kişiler olmasına özen göstermekteyiz. Çalışanlarımız ile bir aile olduğumuzu bilmekte ve onların da rahat bir ortamda çalışabilmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.