Pursaklar Bosch Servisi - 0 (312) 514 4 777

Pursaklar ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Bosch marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Pursaklar teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+0 (312) 514 4 777

Çalışmayan Bosch marka bir cihazınız mı var? Pursaklar Bosch servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Bosch cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Bosch marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Bosch marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Pursaklar Bosch Servisi

Tüm dünyada ve Türkiye’nin de her köşesinde her ev için en faydalı ürünler arasında yer alan teknolojik aletlerde bazı zamanlarda ve durumlarda arızalar meydana gelebilmektedir. Bu tür bir sorun yaşandığında ise Ankara’da yaşayan kişiler için Ankara teknik servis arayışı söz konusu olmaktadır.

Yoğun hayat temposu içerisinde zamandan kazanabilmek için ve çok daha az emek ile fazla işi halledebilmek için teknolojik aletler önemli faydalar sağlamaktadır. Yaşamı büyük oranda kolaylaştıran teknolojik ev aletleri ile herkes oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ev işlerini yapabilmektedir.

Böylece kişilerin kendilerine ayırabilecekleri, dinlenebilecekleri vaktin süresi artmaktadır. Bu denli önemli avantajlar sunması ve yoğun bir talebin söz konusu olması nedeniyle teknolojik aletler sürekli olarak yenilenerek gelişmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile çeşitliliği artan bu aletler, gün geçtikçe sağlamlaşmakta ve çok daha kaliteli hale gelmektedir.

En iyi Ankara Teknik Servis Hizmeti

Teknolojik ev aletleri; ev işleri, çalışma hayatı ve çocuk bakımı gibi sebeplerden ötürü yorucu hale gelen yaşamı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Ürünlerin en uzun süre boyunca kullanılabilmesi için ise herhangi bir arıza ile karşılaşıldığında sorun ilerlemeden tamir edilmesi gerekmektedir. Genel itibariyle oldukça sağlam olan teknolojik ev aletlerinin bazı zamanlarda arızalanması oldukça doğaldır. Dikkatli kullanım ile bozulmaların uzun süre boyunca önüne geçilebilmesine rağmen yine de bazen sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda Ankara’da yaşayan kişiler için en doğru adres Pursaklar Bosch servisi olmaktadır.

Tecrübeli ve bilgili uzman çalışanlar sayesinde teknolojik aletlerdeki problemler hızlı bir şekilde tespit edilerek en iyi ürünlerle tamir edilmektedir. Üstelik kaliteli ürünler ve uzun süreli garantiye rağmen uygun bir ücret alınması söz konusu olmaktadır. Bu durum da müşteri memnuniyetinin son derece önemsendiğini gösterir niteliktedir.

Ankara Garantili Bosch Servisi

Teknolojik aletlerin tamirinde en çok özen gösterilen kriterlerin başında garanti süresi gelmektedir. Verilen hizmetin güvenilirliği garanti imkanı sunulup sunulmama durumu ile son derece ilişkilidir.

İyi hizmet vermeyen firmalar çoğunlukla garanti hizmeti sunmamaktadır. Böylece daha sonra yaşanılan herhangi bir problemde sorumluluk üstlenilmemektedir. Bu nedenle teknolojik aletleri tamir ettirirken garanti konusunda bilgi almak önemlidir. Ankara’nın birçok farklı yerinde hizmet sunan firmamız, Pursaklar’da olduğu gibi Çankaya’da da Çankaya Bosch ve Arçelik servisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tamir sonrasında 1 yıl garanti imkanı sunan firmamız, bu süreç boyunca yaşanan arızalarda ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede müşteriler, teknolojik aletlerde yaşanabilecek herhangi bir sorun durumunda gönül rahatlığı ile teknik servisimize ulaşabilmektedir. Ankara’da çeşitli bölgelerde hizmet sunan firmamızın ilçelere göre hizmetleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Keçiören Arçelik ve Bosch Servisi
 • Mamak Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çankaya Arçelik ve Bosch Servisi
 • Altındağ Arçelik ve Bosch Servisi
 • Yaşamkent Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çayyolu Arçelik ve Bosch Servisi
 • Pursaklar Arçelik ve Bosch Servisi

Bu bölgelerde 1 yıl garanti ile sunulan hizmetler sayesinde pek çok kişi teknolojik ev aletlerini ilk günkü gibi kullanabilme imkanına sahip olmaktadır.

7 Gün 24 Saat Teknik Servis İmkanı!

Teknolojik aletlerde meydana gelebilecek herhangi bir sorunun belirli bir zamanı olmamaktadır. Bu nedenle yaşanılan anda probleme müdahale edilebilmesi için her an ulaşılabilecek bir teknik servis ihtiyacı duyulmaktadır. Ankara teknik servis seçenekleri arasından kalitesiyle fark yaratan firmamız, günün her saati ulaşılabilir olması ile dikkat çekmektedir. Bu sayede yaşanılan soruna hızlı bir şekilde çözüm sağlanabilmektedir. Müşterinin isteğine bağlı olarak evde ya da atölyede tamir etme seçenekleri sunan firmamız, tüm özellikleri ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmaktadır.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güler yüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orijinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması, gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensor sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.