Altındağ Bosch Servisi - 0 (312) 514 4 777

Altındağ ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Bosch marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Altındağ teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Bosch marka bir cihazınız mı var? Altındağ Bosch servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Bosch cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Bosch marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Bosch marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Altındağ Bosch Servisi

Ankara Teknik Servis ve Altındağ Boosh Servisi olarak diğer teknik servislerin tavırlarından çok uzak birtavır içerisinde sizlere yaklaşmaktayız. İletişim konusunda üstün olan ve profesyonel bir hizmet sunan uzman ekibimiz, sizlerin sorununuzu çzebilmek adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ankara’nın pek çok ilçesine hizmet veren ve belirlediği ürünler üzerinden bu hizmeti gerçekleştiren firmamızın hizmet verdiği ilçeleri şu şekilde

İnsanların oldukça fazla rağbet gösterdiği teknolojik ürünler bir anlamda insanlara boş zaman kazandırmaktadır. Çünkü insanların elde yapacakları ve çok fazla vakit kaybedecekleri işleri bu ürünler, hızlı bir şekilde yapmakta ve insanların hayatlarının kolaylaşmasını sağlamaktadır. Bu anlamda pek çok insanın evinde olan bu ürünler, bazen istenmeyen bir şekilde bozulabilmektedir. Bazen de dikkatsizlikten ötürü çeşitli hasarlara uğrayabilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşan bir insan, ne yapacağını bilememekte ve daha sonra teknik servis çağırmak aklına gelmektedir. Teknik servislerin bir kısmı ise insanların sorunlarını çözmekten uzak bir tavra bürünmektedir.

Ankara Teknik Servis olarak diğer teknik servislerin tavırlarından çok uzak birtavır içerisinde sizlere yaklaşmaktayız. İletişim konusunda üstün olan ve profesyonel bir hizmet sunan uzman ekibimiz, sizlerin sorununuzu çzebilmek adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ankara’nın pek çok ilçesine hizmet veren ve belirlediği ürünler üzerinden bu hizmeti gerçekleştiren firmamızın hizmet verdiği ilçeleri şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Keçiören Bosch Servisi
 • Çankaya Bosch Servisi
 • Mamak Bosch Servisi
 • Altındağ Bosch Servisi
 • Çayyolu Bosch Servisi
 • Pursaklar Bosch Servisi
 • Yaşamkent Bosch Servisi

Bu ilçeler özelinde verdiğimiz hizmetler, kalite standartlarının oldukça üstündedir.

Altındağ Bosch Servisi Olarak Ekonomik Bir Hizmet Vermekteyiz

Kaliteli bir hizmeti ilke edinen Altındağ Bosch Servisi, Ankara’nın Altındağ ilçesinde verdiği hizmet ile ön plana çıkmakta ve müşterilerin takdirleri ile karşılanmaktadır. Bu anlamda kendini yetiştirip geliştiren teknik servisimiz, sizlerin Bosch ürünlerinizde yaşanabilecek sorunları çok hızlı bir şekilde çözmeye çalışmaktadır. Bu konuda uzman ekibinin desteğini alan ve yılların deneyimini de bu desteğe katan teknik servisimiz, aynı zamanda ekonomik bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Pek çok teknik servisin oldukça fazla ücretler ile müşterilerine hizmet vermeye çalıştıklarını bilmekteyiz. Bizler bu konuda çok hassas davranmakta olup sizlerin bütçenizi de ön planda tutmaktayız. Kaliteli hizmeti ekonomik bir şekilde sunan teknik servisimiz, bu konuda da sizlerin olumlu geri dönüşleri ile karşılaşmaktadır.

Altındağ Bosch Servisi Olarak Günün Her Saati Hizmet Vermekteyiz

Teknik servisimiz, sizler için günün her saati hizmet vermektedir. Bu sebeple telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek bizden destek alabilir ve üstelik bunu günün her saati yapabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde alanında uzman ekibimizi sevinize göndermekte ve ürünlerinizin hasarını ilk anda belirlemeye çalışmaktayız. Bu konuda oldukça profesyonel çalışan ekibimiz ile sizlere ekonomik bir şekilde hizmet verme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktayız.

Altındağ Bosch Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmet ile Ön Plandayız

Sizlere hizmet verme konusunda kendini ön plana çıkaran ve sizlerin görüş ve önerilerinize açık olan teknik servisimiz, bizlerle iletişime geçtiğiniz her an sizlerin yardımına koşmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olduğumuz için bizleri ürünleriniz bozulduğu veya hasar gördüğü an arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, uzman ekibimiz sizlere ulaşmakta ve hasar gören ürün evde tamir edilebiliyorsa evde tamir etmektedir. Ama ürün çok fazla hasar gördü ise tamirat işlemini atölyelerde yapmaktayız.

Ayrıca hasar gören parçaların yerine orijinallerini yerleştiriyor ve bu parçalar üzerinden de sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Eğer 1 yıl içerisinde bu parçalar özelinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız sizlere ücretsiz hizmet veriyoruz. Sizler de bozulan veya herhangi bir sebepten ötürü hasar gören Bosch ürünleriniz olduğunuzda bizlerle iletişime geçebilir ve size en profesyonel desteği vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu konuda teknik servisimiz sizlere %100 garanti vermektedir.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.