Çankaya Bosch Servisi - 0 (312) 514 4 777

Çankaya ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Bosch marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Çankaya teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Bosch marka bir cihazınız mı var? Çankaya Bosch servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Bosch cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Bosch marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orijinal Bosch marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Çankaya Bosch Servisi

İnsanların üzüntülerini gideren ve onların teknolojik ürünlerini ilk günkü hâle getiren Ankara Teknik Servisi olarak kurulduğumuz yıldan beri oluşturduğumuz misyon ve vizyonumuz özelinde hareket etmekte ve sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

İnsanların çoğu günümüzde, yaşamlarını kolaylaştıracak çeşitli teknolojik aletleri evlerinde kullanmaktadır. Çünkü pek çok teknolojik alet, insanların yapması gereken işleri yapmakta ve hayatı daha kolay bir hâle getirmektedir. Örneğin bir bulaşık makinesi, insanların bulaşıkları elde yıkamasını önlemekte ve ayrıca su israfını da engellemektedir. Bu sebeple oldukça önemli olan bu teknolojik aletlerin çeşitli sebeplerle hasar görmesi de insanları fazlaca üzmektedir.

Ankara’nın pek çok ilçesinde faaliyetine devam eden firmamız, kurduğu iletişim kanalları ile insanların kendilerine ulaşmasını sağlamakta ve onların sorunlarını en kısa sürede çözmektedir. Müşteri odaklı bir şekilde hizmet veren firmamızın Ankara’da hizmet verdiği ilçeler; Keçiören Bosch Servisi, Çayyolu Bosch Servisi, Porsuklar Bosch Servisi, Çankaya Bosch Servisi, Altındağ Bosch Servisi, Yaşamkent Bosch Servisi ve Mamak Bosch Servisi olmaktadır. Bu ilçelerde kaliteli bir hizmet veren firmamızın Arçelik, Bosch, Beko vb. markalar özelinde hareket ettiğini bildirmeliyiz. Bu markaların belli ürünleri üzerinden hizmet vermekte olan firmamızın belirlediği ürünler ise şu şekildedir:

 • Ocak
 • Fırın
 • Buzdolabı
 • Çamaşır makinesi
 • Bulaşık makinesi
 • Televizyon
 • Derin dondurucu

Bu ürünler özelinde profesyonel bir ekip ile hizmet veren firmamız, diğer teknik servislerden bir adım önde olmaktadır.

Çankaya Bosch Servisi Olarak Bozulan Ürünlerinizi İlk Günkü Hâline Getiriyoruz

Yılların süzgecinden geçen deneyimini insanlar için kullanan ve bu konuda en iyisi olan Çankaya Bosch Servisi, belirlenen ürünler üzerinden sizlere garantili bir hizmet vermektedir. Bu konuda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren teknik servisimiz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizlere destek olmaktadır. Belirli ilkelerimiz olduğu için bu ilkelerden ödün vermeden hareket etmekte ve sizlerin herhangi bir sorun yaşamamanız için elimizden gelenleri yapmaktayız.

Bosch markasındaki ürünlerinizi ilk günkü hâline getirme konusunda kesin bir hedefimiz bulunduğu için profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Her biri alanında uzman olan ve insanlarla iletişimleri oldukça iyi olan bu çalışanlarımızı ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz. Rahat bir ortamda çalışmak onları mutlu edecek ve onların mutluluğu sizlere yansıyacaktır. Bu sebeple çalışanlarımızı rahat ettirebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Çankaya Bosch Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Teknik servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken belli balık kaideler üzerinden hareket etmektedir. Bu kaideleri şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Sizlere 7 gün 24 saat olacak şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sebeple bizi her zaman arayabilirsiniz.
 • Bozulan ürünlerinizdeki hasar çok fazla değilse evinizde hızlı ve profesyonel bir şekilde ürünlerinizi tamir etmekteyiz. Fakat hasar çok fazla ise ürünü atölyemizde tamir etmekteyiz.
 • Bozulan ürünlere yerleştirdiğimiz parçalar orijinal olmakta ve 1 yıl garanti altındadır.

Çankaya Bosch Servisi Olarak Müşteri Memnuniyetini Odak Hâline Getirdik

Müşteri memnuniyetini ön plana koyarak hizmet veren teknik servisimiz, verdiği hizmetin kalitesi ve müşterilerini ön plana koyması sebebiyle diğer teknik servislerden bir adım önde bulunmaktadır. Müşterilerin yaşadıkları sorunları önemseyen ve bu sorunları gidermek için çalışan teknik servisimiz, oluşturduğu iletişim kanalları ile müşterilerin yanında yer almaktadır.

Herhangi bir sorun yaşamaları hâlinde müşterilerimiz, site üzerinde yer alan telefon numarası sayesinde uzman ekibimiz ile iletişim kurabilmekte ve onlardan destek isteyebilmektedir. Alanında uzman bir ekip ile günün her saatinde profesyonel bir hizmet veren teknik servisimiz, her zaman sizlerin yanında yer almanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.