keçiören arçelik servisi
Keçiören Arçelik Servisi - 0 (312) 514 4 777

Keçiören Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Keçiören teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Arçelik marka bir cihazınız mı var? Keçiören Arçelik servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Arçelik cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Arçelik marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Arçelik marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Keçiören Arçelik Servisi

Ankara Klimacılar, buzdolapcılar ve tamircileri Esnaf ve Sanatkarlar odasına bağlı Keçiören Arçelik Servisi olarak Arçelik marka bütün buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası arızalarına bakmaktadır. Ürünün yaşı ve modeli fark etmeksizin en iyi teknik desteği vermeye çalışan personelleri ile bütün Arçelik beyaz eşyalarının sorunları giderilmektedir.

Garanti Teknik Servis Ankara’nın tüm ilçelerinde faaliyet gösteren bir beyaz eşya, televizyon, ocak ve fırın teknik servisidir. Ankara içerisinde neredeyse tüm beyaz eşya markaları ile ilgili hizmet vermekte ve yüksek hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Garanti Teknik Servis ekipleri Keçiören ilçesinde de yüksek hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Arçelik marka buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, televizyon, ocak ve fırın teknik servis hizmeti veren Keçiören Arçelik Servisi Bağlum, Karşıyaka, Aşağı Eğlence, Ayvalı, Bağlarbaşı, Esertepe, Etlik, Sancaktepe başta olmak üzere bütün mahallelere de bu hizmeti ulaştırmaktadır.

Neden Teknik Servisimizi Çağırmalısınız?

Arçelik veya tüm beyaz eşya ve elektronik ev eşyası markalarının ürünlerinde bazen karşılaşılan birtakım sorunlar olabilir. Bu sorunlar kendilerini eşyaların kullanıcılarına önceden hafif bir şekilde belli edebilir ya da aniden yaşanabilir. Böyle durumlarda makinalarınızın herhangi bir ayarıyla oynamayarak teknik servis ekiplerimize kuracağınız iletişim sorunun en kısa sürede çözümü ve olası herhangi bir büyük arızanın önüne geçmek için tavsiye edilmektedir. Keçiören Arçelik Servisi 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir ve servisimize sitedeki irtibat numaralarından ulaşılabilir.

Ankara’nın Keçiören, Mamak, Çankaya, Altındağ, Yaşamkent, Çayyolu, Pursaklar dahil bütün semtlerine hizmet veren Garanti Teknik Servis, Ankara beyaz eşya servisi denildiğinde akla ilk gelen isimdir ve Arçelik servisinin yanı sıra Bosch ve Beko gibi daha birçok markanın da teknik servisi ilgili ekiplerimizce sağlanmaktadır. Beyaz eşya teknik servisi konusunda uzman ekibiyle Garanti Teknik Servis her türlü beyaz eşya, televizyon, ocak ve fırın sorununuzda başvurabileceğiniz ilk adrestir.

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik servisimizi çağırdığınız takdirde ekiplerimiz ne tür bir beyaz eşya sorunununuz varsa sorunun büyüklüğüne bağlı olarak eşyayı evinizden almadan o sırada çözmeye çalışmaktadırlar. Eğer teknik problem ev içerisinde çözülemeyecek gibi ise teknik servis ekiplerimiz eşyanızı atölyeye götürürler. Eşyalarınızda yapılan tüm parça değişiklikleri Arçelik’in orijinal parçalarıdır. Değişimi yapılacak bütün parçalar değişim öncesi fiyatlandırmalarıyla size bildirilir. Garanti Teknik Servis teknik servis hizmeti sonrası ilgili ürünlerde 1 yıl garanti vermektedir. 1 yıl içerisinde değiştirilen parçadan kaynaklanan herhangi bir arıza yaşanırsa ücretsiz teknik servis hizmeti sunulmaktadır.

Teknik servisimiz ayrıca beyaz eşya bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Böylelikle beyaz eşyalarınızın dayanıklılığını arttırmış ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz. Bu sayede makinalarınızda olası bir arıza ihtimali tespit edilebilir ve yaşanmadan engellenebilir. Makinanızı periyodik olarak bakımdan geçirmek uzun vadede kârlı çıkmanızı sağlar. Garanti Teknik Servis teknik servis hizmeti verdiği her makinanın bakımını da ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Böylelikle ileride yaşayacağınız herhangi bir sorun da teknik servis ekiplerimizce öncesinde bertaraf edilir.

Hizmet Kalitesi ve Ulaşım Kolaylığı

Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet veren Garanti Teknik Servis müşterilerine şeffaf ve güvenilir bir çalışma prensibiyle hizmetlerini sunar. Herhangi bir durumda her zaman iletişime geçebileceğiniz bir telefon numarası vardır. Ankara’daki her semte hizmet veren teknik servis ekiplerimiz Corona’ya karşı bütün önlemleri almış ve gerekli tüm eğitimleri tamamlamışlardır. Bu sebeple teknik servisimizi çağırdığınızda sağlığınıza karşı mümkün olabilecek en az tehlikeyle iş yapma bilincinde olduklarından emin olabilirsiz.

Teknik Servisimizi sitemizde bulabileceğiniz telefon numaraları ile arayabilirsiniz. Gün ve saat fark etmeksizin 7/24 hizmet veren teknik servis ekiplerimize herhangi bir sorununuzda ulaşabilirsiniz. Garanti Teknik Servis’e Google üzerinden yapacağınız Ankara teknik servis aramasıyla ulaşabilir ve kesintisiz hizmet veren sitesi ile teknik servis ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.
Keçiören İlçesinin Hangi Semtlerinde Hizmet Veriyoruz?
Bağlum, Dutluk, Etlik, Hacıkadın, Gazino, Mecidiye, İncirli, Piyangotepe, Ufuktepe, Yükseltepe, 19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Bağlum, Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kavacık Subayevleri, Kalaba, Kamilocak, Kanuni, Karargahtepe, Karakaya, Karşıyaka, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Şefkat, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe,