Pursaklar Arçelik Servisi - 0 (312) 514 4 777

Pursaklar ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Arçelik marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Pursaklar teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Arçelik marka bir cihazınız mı var? Pursaklar Arçelik servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Arçelik cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Arçelik marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Arçelik marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Pursaklar Arçelik Servisi

Sürekli olarak tasarım ve teknolojik açıdan bu ürünler geliştirilse de bazı zamanlarda arızalanabilmektedir.  Böyle zamanlarda Ankara’da yaşayan kişiler Ankara teknik servis seçenekleri arasından en iyi olanı tercih etmek istemektedir. Böylece ürünlerin maksimum süre boyunca kullanılabilmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.

Ev içerisindeki en önemli ürünlerin başında teknolojik aletler gelmektedir. Herkes için hayatı büyük oranda kolay hale getiren teknolojik ev aletleri sayesinde, geçmişe oranla birçok iş çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Günümüzde vazgeçilmez bir yere sahip olan bu ürünler, neredeyse tüm işlerde büyük bir konfor sunmanın yanında keyifli vakit geçirmeyi sağlamaları bakımından da dikkat çekmektedir.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, televizyon buzdolabı, derin dondurucu, fırın gibi teknolojik aletlerin çalışmasında herhangi bir sorun meydana gelmesi ise ciddi anlamda hayat kalitesini düşürmektedir.

Pursaklar En İyi Teknik Servis

Günlük ev işlerini fazla emek harcamadan yapabilmek için teknolojik ev aletlerinin problemsiz bir şekilde çalışması mühimdir. Teknolojik ev aletlerinde herhangi bir arıza olması ise ciddi anlamda zaman kaybına neden olabilmektedir. Bozulan bir çamaşır makinesi, çamaşırları yıkayabilmek için uzun süre ve emek harcanmasına neden olmaktadır.

Bozulan bulaşık makinesi ise biriken bulaşıkları temizleyebilmek için önemli bir vakit ayırmayı gerektirir. Diğer tüm teknolojik aletlerde meydana gelen sorunlar da birçok farklı hayatı zorlaştıran durumları ortaya çıkartmaktadır. Bu nedenle en kısa sürede sorunun tamir edilmesi gerekmektedir. Pursaklar’da yaşayan pek çok kişi için firmamız Pursaklar Arçelik servisi hizmetini yüksek kalitede sunmaktadır. Böylece teknolojik aletleri kısa sürede kullanmaya devam edebilmek mümkün hale gelmektedir.

Orijinal Parçalar ile Kaliteli Teknik Servis

Teknolojik aletlerin tamirinde yanlış veya düşük nitelikte ürünlerin kullanılması kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Kısa süreli bir çözüm sunan bu kötü tamir seçenekleri ile ilerleyen süreçte aynı problemler yaşanmaya devam etmektedir. Ankara’nın pek çok bölgesinde hizmet veren firmamızı öne çıkaran en önemli özelliklerden biri de ürünün markasına uygun orijinal parçalar ile tamir sağlanmasıdır.

Bu sayede teknolojik aletler, yapılarına uygun parçalar ile ilk günkü hallerindeki gibi kullanılabilmektedir. Ankara’nın birçok farkı yerinde olduğu gibi firmamız, Mamak’ta da Mamak Arçelik ve Bosch servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Her yerde ve her durumda kullanılan orijinal ve kaliteli ürünler sayesinde kullanıcı memnuniyeti üst düzeye çıkartılmaktadır. Bu nedenle teknik servis arayışında olan kişiler için firmamız en iyi seçimlerden biri haline gelmektedir. Firmamız birçok farklı ilçede hizmet vermektedir. Bunlar:

 • Keçiören Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çankaya Arçelik ve Bosch Servisi
 • Altındağ Arçelik ve Bosch Servisi
 • Yaşamkent Arçelik ve Bosch Servisi
 • Çayyolu Arçelik ve Bosch Servisi
 • Mamak Arçelik ve Bosch Servisi
 • Pursaklar Arçelik ve Bosch Servisi

Ankara’nın hemen hemen her bölgesinde firmamız sayesinde teknolojik aletler büyük bir titizlikle tamir edilmekte ve aynı sağlamlıkta uzun süreler boyunca kullanılabilmektedir.

1 Yıl Garantili Ankara Teknik Servis

Tamir hizmetini güvenilir kılan en önemli detaylardan biri garanti süresidir. Kalitesiz ve özensiz bir şekilde çalışmalar yapan firmalar, garanti vermekten kaçınmaktadır. En iyi Ankara teknik servis denildiğinde akla gelen firmamız, sunduğu başarılı hizmetleri uzun süreli garanti koşulları ile de kanıtlanabilir hale getirmektedir. Tamir edilen aletlerde bir yıl boyunca herhangi bir problemin söz konusu olması durumunda firmamız, ücretsiz bir şekilde tamir hizmeti vermektedir. Bu sayede müşterilerin herhangi bir güven problemi yaşamasının önüne geçilerek bir yıl boyunca teknolojik alet ile ilgili destek sağlanacağı taahhüt edilmiş olmaktadır.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.