Altındağ Arçelik Servisi - 0 (312) 514 4 777

Altındağ ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Arçelik marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Altındağ teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Arçelik marka bir cihazınız mı var? Altındağ Arçelik servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Arçelik cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Arçelik marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Arçelik marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Altındağ Arçelik Servisi

Altındağ Arçelik Servisi – Teknik Servis, hizmet kalitesi ile ön plana çıkan ve müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan bir teknik servis olarak günümüzde yerini almaktadır. Pek çok insanın teknolojik ürün kullandığı bilinmekte ve bu ürünler çeşitli sebeplerle zaman içerisinde bozulabilmektedir. Yılların deneyimi ile sizlere hizmet veren teknik servisimiz, bu konuda oldukça başarılıdır. Bozulan ürünleriniz adına bizlere ulaştığınız an, sizlere çok hızlı bir şekilde hizmet vermek adına kendimizi geliştirmiş bulunmaktayız. Hizmetlerimizi profesyonel hâle getiren pek çok unsur bulunmaktadır:

Öncelikle alanında uzman ve müşteriler ile nasıl bir şekilde iletişim kurması gerektiğini bilen insanlarla çalışmaktayız. Bunun yanı sıra kurulduğumuz andan itibaren oluşturduğumuz ilkeler ile hareket etmekte ve bu ilkelerden keinlikle taviz vermemekteyiz. Ayrıca müşteri odaklı çalıştığımız için sizlerin problemlerini çok kısa bir sürede çözmekteyiz. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler ile de kalitemizi korumaktayız. Bu sebepler bir araya geldiğinde verdiğimiz hizmet profesyonel bir hâle gelmektedir.

Ankara’da hizmet verdiğimiz ilçeler şu şekildedir: Keçiören Arçelik Servisi, Çankaya Arçelik Servisi, Altındağ Arçelik Servisi, Mamak Arçelik Servisi, Yaşamkent Arçelik Servisi, Porsuklar Arçelik Servisi, Çayyolu Arçelik Servisi. Bu ilçelerde verdiğimiz hizmetlerin tamamı kalite standartlarının üzerinde yer almaktadır.

Altındağ Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Ankara’nın Altındağ ilçesinde onarım, servis ve bakım hizmeti veren; bu hizmetleri profesyonel bir hâle getiren Altındağ Arçelik Servisi, günün her saati sizlerin yanında olmaktadır. Arçelik markasında belirlediğimiz ürünler üzerinden sizlere verdiğimiz hizmetler ile sizlerden olumlu tepkiler almaktayız ve bu durum bizi daha da yukarılara taşımaktadır.

Sizlere hizmet verdiğimiz ürünleri şu şekilde sıralamamız mümkün:

 • Ocak
 • Fırın
 • Bulaşık makinesi
 • Çamaşır makinesi
 • Televizyon
 • Derin dondurucu
 • Buzdolabı

Bu ürünler üzerinden sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Sizler de Arçelik ürünlerinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda sitemiz üzerinde yer alan numaramız ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Altındağ Arçelik Servisi Olarak Hizmetimizi Profesyonelleştiren İlkeler

Ankara’nın Altındağ ilçesinde sizlerin Arçelik ürünleriniz üzerinden verdiğimiz hizmeti profesyonel hâle getiren çeşitli ilkelerimiz mevcuttur. Bu ilkeler özelinde yıllardır hizmet veremekte ve sizlerin herhangi bir sorun yaşamamasını sağlamaktayız. Kurulduğumuz an oluşturduğumuz bu ilkeler bizi daha da ön plana çıkarmaktadır. Bu ilkeler; müşteri odaklılık, profesyonel hizmet, şeffaflık, güvenirlik şeklinde sıralanabilmektedir.

Müşteri odaklı olarak ve bu ilkemizden kesinlikle taviz vermeden verdiğimiz hizmetler sizlerin onayını almakta ve bu onay bizleri üst sıralara taşımaktadır. Ayrıca güçlü ve profesyonel ekibimizin her bir üyesi müşterilerle doğru bir iletişim yakalamakta ve bu da sizlerin herhangi bir sorun yaşamamasını sağlamaktadır. Bu anlamda ön plana çıkan teknik servisimiz ile günün her saati sizlere destek olmaktayız.

Altındağ Arçelik Servisi Olarak Teknik Servis Konusunda Sizlere Güvence Vermekteyiz

Teknik servisimiz, sizlere hizmet verebilmek adına daima bir gelişim içerisinde olmakta ve bu konuda uzman ekibimizin desteğini almaktayız. Sizlere verdiğimiz ve sizlerin de bilmesini istediğimiz hizmetlerimizin önemli hususlarını şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 1. Öncelikle sizlere destek olabilmek adına günün her saati sizlerin yanındayız. Bu sebeple ürünleriniz bozulduğu an bizleri arayabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız an, sizlere deneyimli ekibimizi yollayacağız.
 2. Ürünleriniz evde tamir imkânı veriyorsa eğer evde tamir etmekte, hasar çok büyük ise atölyelerimize götürüp orada tamir ettikten sonra ürünleri sizlere ulaşırmaktayız.
 3. Ürünlerin bozulan parçalarının yerini orijinal olan yenilerini takmaktayız. Bu parçaların ise 1 yıl garantisi olduğu için 1 yıl içerisinde tekrar bir sıkıntı çıktığında ücretsiz bir şekilde tamir etmekteyiz.

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.