Keçiören Bosch Servisi - 0 (312) 514 4 777

Keçiören ilçesinde teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız, Bosch marka tüm eşyalarınız için garantili tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Keçiören teknik servisi – 0 (312) 514 4 777

 

+903125144777

Çalışmayan Bosch marka bir cihazınız mı var? Keçiören Bosch servisi olarak sizi hemen aramamızı ister misiniz? Aşağıda bulunan hızlı servis talep formunu doldurun, dakikalar içerisinde sizi arayalım.

 

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi: 08:00 – 22:00
 • Salı: 08:00 – 22:00
 • Çarşamba: 08:00 – 22:00
 • Perşembe: 08:00 – 22:00
 • Cuma: 08:00 – 22:00
 • Cumartesi: 08:00 – 22:00
 • Pazar: 08:00 – 22:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
 • Arızalanan cihazların arıza tespiti ve tamiri.
 • Tüm cihazlarınızın yıllık periyodik bakımları.
 • Garantili parça değişimi.
 • Arızalar hakkında detaylı bilgilendirme.
 • Keşif ve montaj işleri.
 • Yerinde hizmet.

Garanti Servisim Firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde Bosch cihazlarda garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz Bosch marka cihazların tamir hizmetlerinin tamamı 1 yıl firmamız garantisi kapsamında olup, tüm parçalar orjinal Bosch marka yedek parçalardır. Yapılan tamirat işleminden sonra eğer cihazınız aynı yerden arıza verirse, yapılacak servis hizmetinden herhangi bir bedel talep edilmeyecektir!

Keçiören Bosch Servisi

Çeşitli markaların pek çok ürününü tamir eden ve insanlara bu konuda kaliteli bir hizmet veren Keçiören Bosch Servisi – Ankara Teknik Servis olarak Ankara’da yaşayan insanların teknolojik ürünlerini tamir etme konusunda, yılların verdiği deneyimi ön plana çıkarmaktayız. Bu anlamda 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, sizlerin istek ve önerileri ile daha da büyümektedir. Koordineli bir şekilde çalışan bir ekip ile ilkeli bir şekilde, sizlerin sorunlarını çok kısa bir sürede çözmekteyiz.

Günümüzde pek çok insan çeşitli teknolojik aletler kullanmaktadır. İnsanların yaşam olanaklarını daha iyi bir hâle getiren bu teknolojik aletler, birbirinden farklı ve çok sayıdadır. Her insanın evinde bunlardan en az bir tane bulunmakta ve bu sayede insanlar daha kolay bir şekilde yaşamlarını devam ettirmektedirler. Bu sebeple çok önemli bir konumda bulunan bu teknolojik aletlerin kullanımı ve bakımı da oldukça önemlidir. Bakımı düzgün bir şekilde yapılamayan veya herhangi bir sebeple bozulan bu aletlerin tamiri de oldukça önemli bir konumda olmaktadır.

Firmamız özelinde verdiğimiz hizmetlerin sayısı oldukça fazladır. Sizlerin memnuniyetinizi ön planda tutarak hizmet anlayışımızı daima geliştirmekteyiz. Keçiören Bosch Servisi, Mamak Bosch Servisi, Çankaya Bosch Servisi, Altındağ Arçelik Servisi, Yaşamkent Arçelik Servisi, Çayyolu Arçelik Servisi ve Porsuklar Bosch Servisi semtlerinde verdiğimiz hizmetler ile bu alandaki diğer firmaların bir adım önünde bulunmaktayız.

Keçiören Bosch Servisi Olarak Tamir Ettiğimiz Ürünler

Birçok markanın ürünü için hizmet veren Keçiören Bosch Servisi olarak kaliteli bir hizmet anlayışı ile yola çıkmış bulunmaktayız. Faaliyete geçtiğimiz andan itibaren ilkelerimizi belirlemiş olup bu ilkeler ışığında sizlere en iyi hizmeti vermek adına 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Müşteri odaklı bir şekilde hizmet veren firmamız, bu konuda ön plana çıkmakta ve kendini sürekli bir gelişim içine sokmaktadır. Firmamızın tamir ettiği ürünleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Bulaşık makinesi
 • Buzdolabı
 • Derin dondurucu
 • Televizyon
 • Ocak
 • Fırın
 • Çamaşır makinesi

Bu ürünler özelinde verdiğimiz hizmet, çeşitli markaları kapsamaktadır. Profesyonel bir hizmet verme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayan firmamız, günün her saati sizler için hazır bulunmaktadır. Bu anlamda deneyimli bir ekip ile çalışan ve bu ekip üyelerini aileden biri olarak gören bizler, sizlerin memnuniyetini daima önemsemekteyiz.

Keçiören Bosh Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermeye çalışan ve bunu kusursuz bir şekilde yapan firmamız bazı markalar özelinden tamir işlerini yürütmektedir. Firmamız, eğer mümkünse kişilerin bozulan ürünlerini kendi atölyesinde tamir etmekte. Fakat bozulan ve tamir edilmesi gereken her ürünü atölyeye götürmemekteyiz. Eğer tamir edilecek ürünün çok fazla bir işlemi yoksa evinizde ürüne müdahale edip sizlerin yaşadığı bu sorunu anında çözmekteyiz.

İlkeli bir şekilde hareket eden firmamız, günün her saatinde sizlere hizmet verme konusunda kendini yetiştirmiş bulunmaktadır. Mamak ilçesindeki Bosch ürünlerin tamirini yapan firmamız, bu konuda sizlere destek konusunda garanti vermektedir. Ayrıca bozulan ürünler için takılan her bir parça orijinal olmakta ve 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Yani o parçadan dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamanız hâlinde sizlere 1 yıl ücretsiz olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

İlkeli Bir Şekilde Kaliteli Bir Hizmet Vermekteyiz

Firmamız günün her saati hizmet verdiği için sizler 7 gün 24 saat olmak kaydıyla bizleri arayabilir ve Bosh ürünlerinizin tamirini bizlerden talep edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde hareket eden ekip üyelerimiz, diğer servislerin yaşattığı gecikme problemlerini sizlere yaşatmamakta ve bu konuda sizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Profesyonel bir anlayış ile hareket eden ve ilkelerinden asla ödün vermeyen bizler, sizler için her zaman buradayız!

Garanti Servisim, tüm beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde, uzman kadrosuyla, bakımonarım ve tamir  hizmetleri sunmaktadır. Personellerin tamamı, konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personellerden oluşmaktadır.

Neden Garanti Servisimi Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güleryüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orjinal Yedek Parça
 • Acil Teknik Servis Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi
Sıkça Sorulan Sorular?
Buzdolabı Çalışmıyor
Buzdolabınız çalışmıyor ise cihazınızın fişinin takılı olduğundan emin olun. Motorun sesini dinleyin çünkü arıza motorda olabilir. Eğer motorda bir arıza yok ise, cihaz derin dondurucudur. Derin dondurucu cihazlarda termostat arızalı olabilir. Fişini kontrol ettiğiniz halde hala çalışmıyor ise teknik bir ekip gönderip, arızayı tespit etmemizi ister misiniz?
Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Cihazınızda gaz tıkanması,gaz kaçağı olabilir. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Teknik bir ekip gönderip kontrol sağlamamızı ister misiniz ?
Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
Elektrik hatlarınızda her hangi bir anormallik oldu ise motor arızaya geçmiş olabilir.
Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Cihazımızın ısıtıcı veya termostat grubu arızalı olabilir.
Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Cihazınız büyük bir ihtimal ile derin donduruculu bir cihaz. Termostat ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Cihazınızın kapak ile ilgili bir arızası ya da contalar ile ilgili sorunlar olabilir. Dilerseniz teknik ekiplerimiz bir kontrol etsin.
Buzdolabı Ses Yapıyor
Cihazınızın fan motoru veya kompresör ana motoru ile ilgili sorunu olabilir.
Buzdolabı Su Akıtıyor
No frost bir cihazınızın olduğunu varsayarsak ısıtıcıları patlamış olabilir.
Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
Cihazınızda tıkanma veya sensör sigorta grubunda bir sorun olabilir.
Çamaşır Makinam Su Almıyor
Ventil veya kart ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz teknik ekip gönderelim.
Çamaşır Makinam Temiz Yıkamıyor
Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihine dikkat edin veya körük lastiği sorunlu, eskimiş veya yıpranmış olabilir.
Çamaşır Makinamın Kapağı Açılmıyor
Kilit mekanizması veya kapak dil mekanizması bozulmuş olabilir.
Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor
Tahliye pompa motorunuz veya kazan arası hortumunuz tıkalı olabilir.
Çamaşır Makinesi Gürültü Yapıyor
Ayak ayarları düzgün yapılmamış veya amortisör sorunu olabilir.
Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor
Hortumlarınız çıkmış yıpranmış eskimiş olabilir veya ön kısımda bulunan körük lastiğinin değişmesi gerekebilir.
Çamaşır Makinesi Deterjan ve Yumuşatıcı Almıyor
Ventil ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Yerinden Oynuyor, Sallanıyor, Yürüyor
Dengesiz yük veya ağır bir yük atılmış olabilir. Bu yüzden arızaya sebep olan parçalar olabilir. Dilerseniz ekip arkadaşlarımız yardımcı olsun.
Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor
Pervane grubunuz bozulmuştur ya da tuz kutusunda sorun olabilir.
Bulaşık makinam temiz yıkamıyor
Sirkülasyon motorunuz zayıf veya arızalı olabilir. Pervaneleriniz tıkalı olabilir. Kullandığınız deterjanın son kullanma tarihi geçmiş olabilir.